Úvod » Kontakt

Kontaktní osoby

JINDŘICH CHALOUPKA
managing director
+420 604 223 072
jindrich.chaloupka@visionclub.cz

VENDULA PĚRUŠKOVÁ
communication manager
+420 724 942 226
vendula.peruskova@visionclub.cz

Kontaktní formulář
Souhlasím s tím, že poskytnuté osobní údaje budou zpracovány v nezbytném rozsahu pro účely zodpovězení mého dotazu, po dobu nezbytně nutnou, nejdéle však 24 měsíců. Další informace o zpracování mých osobních údajů společností VISION Business Club a.s., se nacházejí v Zásadách zpracování osobních údajů.


dalekohled

Setkávání klubu

Pravidelná setkávání klubu se konají na adrese:
Před nádražím 1/6, Praha 4, v prostorách hotelu Chateau St.Havel
zámeček / hotel

Jak se k nám dostanete

Metro a autobus MHD
stanice metra Kačerov (trasa C) a potom bus č. 293, pátá zastávka - Nádraží Krč. Vrátit se asi 30m a dále pokračovat vlevo okolo benzinové stanice Mobil Gas a nádraží Krč cca 2 min chůze k hotelu.

Stanice metra Budějovická (trasa C) a potom bus č. 121 čtyři zastávky na zastávku Nádraží Krč. Za zastávkou přejít přechod a pokračovat dále vlevo okolo benzinové stanice Mobil Gas a nádraží Krč cca 2 min chůze k hotelu.

Směrem od Brna
Z dálnice D1 odbočit na Jižní spojku na exitu Kačerov směr Plzeň. Jižní spojkou až k exitu Krč – západ. Na konci výjezdu odbočit doleva, na semaforu odbočit vlevo, podjedete dálnici a na dalším semaforu odbočíte opět doleva, po pravé straně benzinová stanice Mobil Gas a nádraží Krč a vzápětí vjíždíte vlevo do areálu hotelu.

Směrem od Plzně
Z dálnice D5 odbočit směrem na Brno na Jižní spojku, exit Krč – západ (u benzínové stanice ÖMV / s provozovnou Mc Donald´s) . Na semaforu pokračujte rovně, po pravé straně benzinová stanice Mobil Gas a nádraží Krč a vzápětí vjíždíte vlevo do areálu hotelu.

PROVOZ KLUBU

Provoz klubu zajišťuje: VISION Business Club a.s., IČ: 02348578, Spisová značka: B 19488 vedená u Městského soudu v Praze, Datum zápisu: 25.11.2013, Sídlo: K Novému dvoru 897/66, 142 00 Praha 4.