Úvod » Program > Libor Mattuš a Veronika Allister v komunitním centru Jasoň

Předešlé akce

Duben 2022
PO ÚT ST ČT SO NE
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
             

Libor Mattuš a Veronika Allister v komunitním centru Jasoň

04.04.2022 | 18:30 h
LIBOR Mattuš je biohacker, spoluzakladatel biohacking platforem DoplňSe.cz a Code of Life. Je vystudovaný sinolog, v profesní praxi také certifikovaný neurojazykový kouč (ICF), vedoucí český instruktor chladové terapie, autor knihy Chladová terapie: kompletní průvodce otužováním, kouč vrcholových sportovců (BizBooks). Libor pracuje s týmy ve firmách a korporátech, kde pomáhá dostat lidem do praxe rozumnou míru “health-care”, založenosu na “self-care” postupech moderní vědy i tradiční moudrosti. VERONIKA Allister je Longevity Entrepreneur, zakladatelka Systers.bio - projekt, který se věnuje ženskému biohackingu, dlouhověkosti a wellbeingu - je autorkou knižního bestselleru Hoř pomalu. Je též spoluzakladatelkou projektu Code of Life, ambasadorkou vědeckého start-upu na měření biologického věku AgeCurve a projektu Longevity Forum. Několik let vede se svým manželem zdarma každou středu meditace laskavosti, je zastánkyní holistického fitnessu a inovativních metod v oblasti zdraví & dlouhověkosti. Její aktivity souvisí s nastavováním nových paradigmat ve zdravotnictví.

Tentokrát se sejdeme v komunitním centru Jasoň na Praze 12 (Komunitní centrum Jasoň, Putimská 716/4, Praha 12), které založil a postavil zakládající člen a akcionář našeho klubu Mirek Hofman se svojí ženou Janou Hofmanvou.

Večer moderuje Karel Drašnar.